איך מתחילים

December 18, 2017

״אני מקנאה בך על ריצה״.

 

״איזו אלופה את שאת מוצאת זמן לרוץ״.

 

״הייתי מתה להתחיל לרוץ גם״

 

״אני רוצה להתחיל ולא יודעת איך״

 

 

כמה פעמים בשבוע אני שומעת את המשפטים אלה, כמה!תקשיבו, אני לא יותר פנויה מאף אחד מכם.

 אני פשוט רוצה את זה יותר מרובכם.התנאי היחידי, הדבר ההכרחי הבאמת חשוב לריצה זה רצון! כל שאר הסיבות למה לא לצאת לרוץ זה תירוצים.

 

כל בוקר בו אני קמה ב 5, אני לא באמת שואלת את עצמי האם בא לי לרוץ היום? ומה כבר יקרה אם אני אשן עוד שעה, שעתיים? לא יתהפך העולם אם היום לא אקום? לא! השאלות האלה בכלל לא מעסיקות אותי בחמש בבוקר. אולי איזה אווטפיט אלבש היום לריצה ומה האימון שמצפה לי היום. אני יודעת בוודאות שאני קמה לרוץ! פשוט החלטתי ערב לפני לכוון את השעון ל 5 ולקום. וכלום, אבל כלום לא יזיז אותי מזה.סליחה. יש שתי סיבות הלא מדוברות שאני ומושיקו מסכימים בגללן לבטל אימון: אם אני לא מרגישה טוב ואם היה לי דייט מוצלח שנמשך עד מאוחר. זהו, שאר הדברים לא משפיעים על ההחלטה שלי לקום לאימון בוקר.

 

אז כאן הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת לכל מי שרוצה להתחיל או להתמיד בריצה: לרצות מספיק ולא לתת לראש פריצה לוויתורים. להחליט כמה פעמים בשבוע אתם רצים, לקבוע את הימים מראש, ולהתחייב לעצמכם לעשות זאת לא משנה מה.אלה אם אתם לא מרגישים טוב או היה לכם דייט ממש מוצלח, אבל ממש:)

 

ואם ברגע זה החלטתם להתחיל לרוץ ולא יודעים איך, כנסו לחנות באתר, תרכשו תוכנית מאוד מפורטת ומאוד מקצועיות איך להגיע ל חמישה קילומטרים מאפס ואנחנו נלווה אותכם כל הדרך אל האושר!ולא משנה מה, תתחייבו לתוכנית ואני מבטיחה שתצליחו! אלא אם לא הרגשתם טוב או היה לכם דייט ממש מוצלח. לי, אגב, מזמן לא היה:) 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Recent Posts

February 1, 2018

January 18, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2017 by JP.